۸ راه که VoIP می تواند به کسب و کار ما کمک کند

در اینجا ۸ روشی را که ویپ می تواند هزینه های تلفن شما را پایین تر بیاورد و انقلابی را در کسب و کار شما ایجاد نماید را بررسی خواهیم نمود.


هزینه

برای کاهش هزینه های تلفن خود به طور قابل توجهی و ارزانتر از تماس تلفنی سنتی چه به صورت محلی و چه به صورت بین الملل می توانید از ویپ استفاده نمایید. تکنولوژی ویپ می تواند تا ۸۰ درصد هزینه تماس یک کسب و کار را کاهش دهد.

انعطاف پذیری

از آنجا که سیستم های ویپ به صورت نرم افزاری می باشند و قابلیت برنامه نویسی به راحتی بر روی آنها وجود دارد از اینرو شما به راحتی قادر خواهید بود نیازها و سیسات های کاری خود را بر روی آن تعریف و یا برنامه ریزی نمایید. سیستم های ویپ انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند.

حمل

جابه جایی در این سیستم به راحتی و بدون نیاز به متخصص امکان پذیر است و حتی در سفر و یا ماموریت ها نیز می توانید همچنان در دفتر کار خود حضور داشته باشید و از خارج از مجموعه به تلفن ها پاسخ دهید. کافیست فقط یک اتصال باند پهن اینترنتی داشته باشید. پس شما همواره و در هرکجا که باشید می تواند بر کسب و کار خود نظارت داشته و آنرا مدیریت نمایید و در محل دفتر خود حضور داشته باشید.

خدمات صوتی

با استفاده از خدمات مختلف صوتی سیستم های ویپ مانند منشی تلفنی هوشمند ، پاسخ گوی اتوماتیک هوشمند ، ظبط مکالمات تلفنی ، پیغام گیر صوتی و غیره شما قادر خواهید بود امکانات بسیار زیادی را جهت اطلاع رسانی بهتر و تاثیر گذار برای مشتریان و مخاطبان خود ایجاد نمایید. مدیریت بهتری را بر روی تماس های تلفنی داشته باشید و هیچ تماسی را از دست نخواهید داد.

شکار تماس

در سیستم های ویپ چه شما داخل سازمان باشید و چه خارج از سازمان باشید قادر خواهد بود تا شما را بیابد و تماس های شما را به شما متصل نماید. این تماس ها می تواند به موبایل شما منتقل شده و یا از طریق اینترنت خارج از مجموعه به آن پاسخ دهید.

صفحه نمایش تماس

با استفاده از قابلیت اتصال به نرم افزار در سیستم های ویپ شما قادر خواهید بود که قبل از پاسخ دادن به تماس اطلاعات مخاطب خود را بر روی صفحه نمایش مشاهده نمایید و تماس را بر اساس ان مدیریت نمایید.

انتظار مکالمه

در زمان انتظار مکالمه شما قادر هستید که تبلغات و یا موارد مهم را به صورت شخصی یا عمومی به اطلاع مخاطبین خود برسانید. این قابلیت بسیار در رشد کسب و کار شما و کاهش هزینه تبلیغات شما می تواند موثر باشد.

پیش بینی و قابل اعتماد

این سیستم قادر است که پیش بینی هایی را در خصوص کسب و کار شما ارائه دهد و با استفاده از قابلیت مسیر دهی می تواند هزینه های ارتباطی شما را مدیریت کرده و همیشه از مسیر های ارتباطی کم هزینه استفاده نمایید. همچنین قابلیت اعتماد و ثبات سیستم یکی از مزیت های فوق العاده ان می باشد که به راحتی می توانید از سیستم تلفنی خود آسوده خاطر باشید و از امکانات بسیار بالای آن لذت ببرید.

چاپ/برون‌بری