درباره دانشنامه (ویکی WiKi) ویپ ایران به زبان فارسی

دانشنامه فناوری ویپ VoIP به زبان فارسی با هدف ایجاد منبعی غنی برای کارشناسان و علاقمندان ایجاد شده است. با توجه به فراگیر شدن فناوری ویپ VoIP در ایران، علاقمندان بیشتری به صورت پیوسته، نیاز به آموزش و مطالب و محتوای آموزشی در این زمینه دارند. به دلیل نبودن منبعی جامع به زبان فارسی برای دانش پژوهان، مدیران فناوری ارتباطات، فعالان صنعت ارتباطات و یا تازه واردان این صنف، سرعت فراگیری پایین بوده و به تبع آن دسترسی به تخصص لازم، مشکل است.

بیش از یک دهه تولید محتوا و آموزش صدها کارشناس در زمینه ارتباطات یکپارچه، ما را بر آن داشت که دانشنامه ای فراگیر در این زمینه به زبان فارسی ایجاد کنیم.

همانطور که از نام دانشنامه یا ویکی (WiKi) برمی آید، ایجاد منبعی جامع و مرجع در خصوص یک فناوری بسیار گسترده و در حال پیشرفت با سرعت بسیار بالا، امری مهم، زمان بر و نیازمند همکاری و تعامل تعداد زیادی از مشارکت کنندگان و فعالان این فناوری است.

لذا از همه علاقمندان به بسط فرهنگ «به اشتراک گذاری اطلاعات» دعوت می شود با عضویت در این دانشنامه، سواد و دانش علمی خود را با نام خود، در اختیار دیگر فارسی زبانان قرار دهند، این امر تلاشی تحسین برانگیز، برای رشد هرچه سریعتر ورود فناوری های نوین ارتباطی میان پارسی زبانان است که هرگونه موفقیت در آن موجب افتخار و شادمانی همگان (مولدین و مولفین دانش و بهره برداران) می شود.

پیشاپیش از تمامی کسانی که در این زمینه به یاری سایرین می شتابند، مراتب قدردانی و سپاسگذاری خود را اعلام می داریم.


آمار این دانشنامه

تعدادصفحات: 1484

تعداد فایل ها: 462

صفحات پر بازدید:

چاپ/برون‌بری