نشریات رایگان VOIP

مجلات و سایت های بسیاری که به طور مستقیم بر روی VOIP متمرکزند و یا اینکه دارای اطلاعات مفیدی در مورد موضوعات مربوط به شبکه، سیستم تلفنی، و غیره هستند، وجود دارد.

www.voip-info.org مفتخر به ارائه اشتراک کاملا رایگان و در دسترس برای بسیاری از مجلات فنی است. تنها نکته این است که شما باید واجد شرایط حرفه ای در صنعت مخابرات باشید. این احتمال وجود دارد که که شما یک خریدار باشید یا تحت تأثیر تبلیغات موجود برای سرویس ها و تجهیزات ارائه شده در مجلات و سایت های فنی قرار بگیرید. هر مجله یا سایت معمولا دارای یک فرم احراز صلاحیت کوتاه دارد که باید تکمیل شود.

نمونه ای از مجلات در دسترس به شرح زیر است:

Packet Magazine - آخرین فن آوری هاو محصولات سیسکو و ، از جمله راهنمایی تکنولوژی، تنظیمات، و پیوندهایی به منابع اینترنتی و غیره را فراهم می کند.

Total Telecom - نشریه اکونومیست در در صنعت ارتباطات

Communications News - به تصمیم گیرندگان مسئول شبکه، اطلاعات صوتی، و فن آوری ارتباطات تصویری در شرکت های و ارائه دهنده خدمات سازمانها، هر دو بصورت نسخه چاپی و آنلاین و غیره، خدمات ارائه می کند.

RCR Wireless News - تنها مجله هفتگی که اخبار بی سیم را پوشش داده و ترکیبی از اخبار و تجزیه و تحلیل عمیق مسائل مربوط به محیط های امروزی ارتباطی و مخابراتی بی سیم را ارئه می دهد.

Network Computing - ارائه راه حل مشخص برای سخت ترین چالش های محاسباتی در شرکت های بزرگ.

Oracle Magazine - مجله اوراکل شامل مقالات استراتژی تکنولوژی، کد نمونه، راهنمایی، اوراکل و اخبار شرکاء، چگونگی دسترسی به مقالات برای توسعه دهندگان و موارد بیشتر

و موارد بیشتر…

چاپ/برون‌بری